Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Binalar - Silah dökümhanesi

Blacksmith

Önkoşullar:

Silah dökümhanesinin fırınlarında savaşçıların silahları daha keskin hale getirilir. Bu fırınların seviyesi artırıldıkça silah dökümhanesinde üretilen silahların kalitesi yükselir.Bir asker türü için yapılan geliştirme aynı köyde bu tür askerlerin hepsini etkiler, başka köyden gelen askerleri etkilemez.

NOT: Silah dökümhanesi SADECE saldırdığınızda askerlerinizin güçünü etkiler. Gelen saldırılarda savunma değerlerinizi etkilemez.

Bir asker türü için artırılan seviye başı %1.5 (faktör 1.015) bonus verilir. Askerinizin toplam savunma gücünü bu şekilde hesaplayabilirsiniz: ( genel_değer*1.015^Bina_seviyesi ).

Örnek: Romalı Imperian'ların saldırı değeri 70. Silah dökümhanesinden Imperian'ların silah seviyesini artırdığınızda saldırı değerleri bu şekilde hesaplanır: 

Seviye Silah Dökümhanesi Attack worth
0 70
1 71.1 (70*1.015^1)
2 72.1 (70*1.015^2)
x ? (70*1.015^x)

Bu binanın geliştirme bilgilerini ( inşaat masrafları, kazanılan kültür puanları vs. ) burdan öğrenebilirsiniz.
Tüm inşaat süreleri için buraya tıklayın:Link.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır