Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Binalar - Merkez Binası


Main Building

Ön Koşullar: Yok

Köyün inşaat işçileri bu binada yaşarlar.Merkez Binasının seviyesi yükseldikçe işçiler köyde kurulacak olan binaların inşaatlarını daha hızlı tamamlarlar.

Merkez Binası yıkılması veya seviyesinin yükselmesi durumunda işlem sırasında olan binaların zamanları tekrar hesaplanmayacaktır.Aynı durum bir binanın yıkılması durumu içinde geçerlidir.İnşaası devam eden bir bina yıkılsa dahi inşaa durmaz.Bu durumun tek istisnası köyün başkent olması durumudur.

Bina Yıkmak

Bir binaya artık ihtiyaç duymuyorsanız Merkez Binasına girerek yıkmak istediğiniz binayı seçerek inşaat işçilerinize onu yıkması için emir verebilirsiniz.Bu özellik Merkez Binasının seviyesi 10 ve daha üstünde olduğu zaman kullanılabilir.

Bir binayı yıkmak için 3 seçeneğiniz vardır:

  • Her bir seviye için yıkım süresini bekleyebilirsiniz.

  • Yıkmak istediğiniz seviyenin emrini verip köyünüzde sıraya koyduğunuz inşaat işlemlerinizi derhal tamamla yapabilirsiniz.(2 Altın gerektirir)  

  • Tamamen yık seçeneğini seçerek binayı tek seferde yıkabilirsiniz.(5 Altın gerektirir)

Başkentiniz ya da son köyünüz dışındaki köylerinizden birinde Merkez Binası saldırı sonucu yıkıldıysa ve tahıl üretimi kilitlendiyse Merkez Binasını tekrar inşaa edebilmek için bütün tarlalarınızı seviye 5 e kadar tekrar yükseltmeniz ya da net tahıl üretiminizi 198/saat e eşit ya da bundan daha iyi duruma getirirmeniz gerekmektedir.

 

Bu yapının seviyeye bağlı özelliklerini(inşaat masrafları, üretilen kültür puanı) buradan öğrenebilirsiniz.

Server hızına bağlı olarak değişen inşaat süreleri tablosu;

1x için bu linke tıklayınız.

2x için bu linke tıklayınız.

3x için bu linke tıklayınız. 


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır