Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Yeni köy

Saray ınız seviye 10, 15 ve 20 veya  köşk ünüz seviye 10 veya 20 ve kültür puanı nız da yeterli ise yeni köy kurabilir veya fethedecek bir köy arayabilrisiniz.
Haritadan boş bir yer bulduktan sonra 3 göçmene ihtiyacınız vardır. Fethetmek için fethedilecek bir köy ve bir reis/kabile reisi/senatör e ihtiyacınız vardır.

Yeni bir köy nasıl bulabilirim?

Yeni bir köy kurabilmek için harita üzerinde boş bir alan, yeterli kültür puanı  ve 3 göçmene ihtiyacınız vardır. Göçmen üretmek için saray seviye 10, 15 ve 20 de direkt çıkarabilirsiniz, araştırma yapmanıza gerek yoktur. Köşk ile sadece 10. seviyede 3 ve 20. seviyede 3 olmak üzere toplam 6 göçmen çıkarabilirsiniz. Saray   inşaa edebilmek için merkez binası seviye 5 ve bir  elçiliğe, köşk kurabilmek için 5. seviyede bir merkez binası na ihtiyacınız vardır. 3 göçmeni eğittikten sonra haritadan  " yeni köy bulundu"  noktasına tıklayabilirsiniz (İpucu: Her hammaddeden 750 taneye ihtiyacınız var) göçmenler sizin için yeni bir köye yerleşeceklerdir.

Bir köyü nasıl fethedebilirim?

Bkz:  Köy fethetme


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır