Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Genel Bilgiler

Tılsımlar (her ne kadar Dünya Harikası inşaa planı özelliği olarak yeralmış olsa da) Travian 2 den sonra  Travian 3.5 da tekrar edildi. Tılsımların  T3.5 da üç farklı kategorisi vardır. Köy içinde her tılsım farklı bonuslar sağlayan özelliktedir.

Her oyuncuya herhangi bir zamanda sahip olabileceği maksimum 3 adet tılsım kullanımı için izin verilir. Oyuncular en fazla 3 eser kullanabilecekleri gibi eski tılsımları da kullanabileceklerdir. En fazla 3 tılsım muhafaza edebilmek için istenen ek tılsımların alınabilmesi, şefin o köyü fethetmesine bağlıdır.Her hesabın standart bir sınırı vardır ve hesap başına iki köy tılsımı alabilmek ve köy düzeyinde buluntu yakalamak için bu şef yöntemi kullanılmalıdır. Ayrıca, herhangi bir köydeki tılsımların bonusları köy için aynı tip eşsiz tılsımlar üzerine yazılacaktır.

Tılsımlar Natar köylerinde doğacaktır ve ele geçirilinceye kadar etkin olacaktır. Tılsım alabilmek için  10. seviye bir hazine binasına ihtiyacınız vardır. Kahraman ile hazine binası olan köyden saldırarak tılsımı alabilirsiniz,  alabilmek için de saldırdığınız köydeki  hazine binasını yıkmak gereklidir. Tılsımlar alındıktan sonra 24 saat aktive olur.

HINT: After one month of the artefacts being added to a server, any artefact that is still in a Natar village will become active with the associated benefits being applied to that Natar village / account as appropriate.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır