Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Genel Bilgiler

Üç farklı tılsım bulunmaktadır; köy, hesap ve eşsiz etkili olmak üzere.

  • Köy etkili tılsım sadece bulunduğu köyü etkiler.
  • Hesap etkili tılsım bulunduğu hesabı etkilemektedir.
  • Eşsiz tılsım bulunduğu hesabı etkilemektedir. Daha fazla bonus sağlamaktadır.

Bir oyuncunun hesabında en fazla 3 tılsım etki gösterebilir. Ancak oyuncular 3'ten fazla tılsıma sahip olabilirler, bu durumda sadece en eski 3 tılsım etkisini gösterecektir. 3'ten fazla tılsım bulundurmak için başka bir köyü fethedebilirler. Ayrıca eşsiz yada hesap etkili bir tılsım varken ikincisi alınacaksa bu yine reisleme yoluyla yapılır.

Ek olarak hesapta eşsiz veya hesap etkili tılsım ile köy etkili tılsım birlikte bulunduğu zaman köy etkili tılsım bulunduğu köyde etki gösterir. Örnek olarak hesapta büyük asker yetiştirme tılsımı köyde küçük asker yetiştirme tılsımı varsa bu tılsımların etkileri birleşmez. Köy etkili küçük asker tılsımının etkisi köyde etkisini göstermektedir.

Tılsımlar Natar köylerinde doğacaktır ve ele geçirilinceye kadar etkin olmayacaktır. Tılsım alabilmek için  en az 10. seviye bir hazine binasına ihtiyacınız vardır. Kahraman ile hazine binası olan köyden saldırarak tılsımı alabilirsiniz,  alabilmek için de saldırdığınız köydeki  hazine binasını yıkmak gereklidir. Tılsımlar alındıktan sonra 24 saat aktive olur (sunucu hızına göre değişmektedir).

Not: Tılsımlar sunucuda ortaya çıktıktan 1 ay sonra hala natardan alınmadıysa natarda etki göstermeye başlar. 


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır