Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Natarlardan nasıl tılsım ele geçirebilirim?

Natarlardan bir tılsım ele geçirebilmek için, bir kahraman ve bir hazine binası gerekmektedir. Hazine binanızın seviyesi tılsıma uygun olmalıdır. Köy etkileyen tılsım için hazine seviye 10 gereklidir. Eşsiz veya tüm hesabi etkileyen tılsım almak için hazine seviye 20 kurmanız gerekir. 

Natar hazinesi yıkıldığında ve kahramanınız ile başarılı saldırı yaptığınızda tılsımı ele geçirebilirsiniz. Tılsım etkisini ele geçirdikten 24 saat sonra göstermeye başlar ( 1x sunucuda 24 saat.) 

İpucu:

  • Natarlarda inşaat planları 10. seviye hazinede bulunurken, diğer tüm tılsımlarda hazine seviyesi 20'dir. Natar köylerinde sur bulunmamaktadır. Koçbaşı ile saldırmanıza gerek yoktur. 
  • Natarlardaki savunma miktarı her sunucuda farklı olmaktadır. Sunucudaki ilk 100 saldırı ordusuna orantılı olarak çıkmaktadır. 
  • Tılsım alındığı zaman natar köyleri haritadan silinmektedir. 

Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır