Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

G - Saldırı anında asker kaçırma

Asker kaçırma Altın Üyelik sahipleri için ücretsiz bir özelliktir. Yalnızca merkez köyünüzün askerlerini kaçırabilirsiniz.

evasion


Saldırı anında askerlerinizi 180 saniyelik bir süreyle kaçarlar. Saldırı köyünüze ulaşmadan 10 saniye içerisinde herhangi bir askerinizin köyünüze dönmesi halinde hiçbir askeriniz kaçamaz. Bu özellik sadece bu köyde yetiştirilen askerler için geçerli olup destek için gelen askerleri etkilemez.

Bu özelliği kullanmak için askeri üssünüzden aktif etmeniz gerekmektedir. Askeri Üs'deki “Yönetim” bölümünde “Asker Kaçırma Ayarları”nı bulursunuz. "Asker kaçırma işlemini merkez köy için aktifleştir." yazısının önündeki kutuyu işaretleyerek bu özelliği aktive edebilirsiniz. Son olarak “Kaydet” butonuna tıklamanız halinde ayarlarınız kaydedilir. Unutmayınız ki bu özellik bu köyde yetiştirilen askerler için geçerli olup destek olarak bulunan askerler saldırıdan kaçamazlar.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır