Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

G - Merkez köy ve genel bakış

Plus üye olarak köylerinizi genel bakış bölümünde inceleyebilirsiniz. Detaylarını görmek istediğiniz köye sağ tarafta tıklayarak genel bakış bölümünde detayları görebilirsiniz. Eğer sadece bir köyünüz varsa  http://sx.travian.com/ adresine dorf3.php ekleyerek genel bakış bölümüne geçebilirsiniz.

central_overview1.png

Bu bölümde asker sayısını ve bu askerlerin hareketlerini görebilirsiniz. Fare ile Saldırılar sembolünün üzerine gittiğiniz takdirde, kaç işlemin aktif durumda olduğunu görebilirsiniz. Aynı şekilde İnşaat bölümünde kaç inşaat işleminin listede olduğunu, askerler bölümünde ise eğitimde olan bütün askerleri ve maus ile üzerine gittiğinizde ise eğitimde olan askerlerin sayısını görebilirsiniz.Hammadde bölümünde ise aşağıdaki grafiği göreceksiniz:

central_overview2.png

Burada toplam ne kadar hammaddeniz olduğunu ve hangi köylerde ne kadar hammadde bulunduğunu görebilirsiniz. Satıcı bölümünde ise ilk sayı yolda olan satıcıları ve ikinci sayı ise toplam satıcı sayısını ifade etmektedir. Depo bölümünde ise aşağıdaki bilgiler bulunmaktadır:

central_overview3.png

KP bölümünde ise köyünüzün günlük kültür puanı, göçmen ve reis sayısı bulunmaktadır.

central_overview4.png

Askerler bölümünde ise bütün askerlerinizin genel görüntüsü bulunmaktadır:

central_overview5.png

Aynı bölümünden askerlerinizin tahıl tüketimini de öğrenebilirsiniz:

central_overview6.png


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır