Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Binalar - Belediye

Town Hall

Önkoşul: Merkez Binası Seviye 10, Merkez Binası Seviye 10, Minimum Travian Versiyonu: 2.5

Belediye binasında halk için eğlenceli festivaller düzenleyebilirsiniz. Bu festivallarle kültür puanınızı artırabilirsiniz.

Kültür puanı yeni köy kurma yada ele geçirme için gereklidir. Her yapı kültür puanı üretir. Yapıların seviyeleri artırıldıkça üretilen kültür puanı da artar. Festivaller sayesinde üretimi kısa bir süre için hızlıca artırabilirsiniz.

Küçük Festival sadece kültür puanı kazandırırken Büyük Festival Senatör, Reis ve Kabile Reisi üzerinde de etkilidir. Ele geçirme saldırısında Büyük Festival verilen köyden yola çıkan bu askerler %5 daha etkili olurlar. Aynı şekilde savunan köyde Büyük Festival verilirse saldıranın Senatör, Reis veya Kabile Reisi %5 etki kaybına uğrar.

Festivaller
Seviye   holz lehm eisen.gif getreide.gif KP
1 Küçük Festival 6400 6650 5940 1340 500
10 Büyük Festival 29700 33250 32000 6700 2000

Bu binanın geliştirme bilgilerini ( inşaat masrafları, kazanılan kültür puanları vs. ) burdan öğrenebilirsiniz.
Tüm inşaat süreleri için buraya tıklayın:Link.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır