Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Shadow Empires - Oyun Mekaniği

Temel özellikleri geçen yıla ait özel oyun sürümü olan Codex Victoria ile benzer. İçerikler:

  • Antik Avrupa haritası
  • Zafer puanı üreten 87 fethedilebilir bölge
  • Yeni fetih sistemi
  • Konfederasyon sistemi
  • Asker sevkiyatı ve asker birleştirme
  • Yaralı askerlerin tedavi edilmesini sağlayan hastane

Ancak, bu sefer gelişmiş başlatma (hızlı başlatma olarak da bilinir) bulunmamakta. Herkes oyuna fazladan göçmen olmadan normal bir başlangıç köyünde başlar. Ayrıca, başlangıçtaki normal görevler geri döndü. Ya halklar? Shadow Empires bu konuda özeldir ve bazı sunucularda 5 halk (Hunlar ve Mısırlılar dahil) ve bazılarında sadece 3 halk bulunur.

Peki, Shadow Empires'da yeni olan ne?

Fraksiyon

Bu, oyunda tamamen yeni bir konsept. Başlangıçta her oyuncu bir fraksiyon seçer, aynı fraksiyonun oyuncuları oyuna haritada birbirlerine yakın olarak başlarlar. Fraksiyonlar bölgelerin kontrolünü, zafer puanlarını ele geçirmek ve nihayetinde oyunu kazanmak için birbirlerine rakip olurlar.

Bu sistemin nasıl çalıştığını öğrenmek için Fraksiyon makalemizi incele.

Bölgelerde güç dağılımı ve zafer puanları

Dünya değişti ve haritadaki belirli güçlerin konumu farklı. Dahası, büyük ve benzersiz tılsımlara sahip bölgeler geçmişe göre daha fazla zafer puanı üretiyor.

Daha fazla ayrıntı için bölgeler hakkındaki makalemize ve tüm bölgeleri, güçleri, zafer puanlarını ve haritada çeşitli grupların oyuna nereden başladığını gösteren yeni bir haritayı inceleyin.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır