Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Shadow Empires - Fraksiyonlar

Shadow Empires oyuna yeni bir konsept getirdi - fraksiyonlar. Oyunun başlangıcında, oyuncular kendi halklarını ve ayrıca bir fraksiyonu seçerler. 5 fraksiyon var. Her fraksiyon oyuna haritada farklı bir konumda başlar:

Empire – merkez Dynasty – güneydoğu
Empire Dynasty
Rebels – kuzeybatı Horde – doğu
Rebels Horde
Marauders – kuzey
Marauders

Başlangıçta, belirli bir fraksiyonun yeni oyuncuları aynı bölgede oyuna başlayacak. Bölge dolduktan sonra, daha yeni oyuncular yakındaki başka bir bölgede görünmeye başlayacak ve bu böyle devam edecek. Artık harita merkezinden olan mesafeye veya bölgelere(quarters) bağlı değil.

Bölgeler

Fraksiyonlar sadece oyuncuların başlangıç pozisyonunu belirlemekle kalmaz, aynı zamanda oyuncular arasında yeni bir işbirliği seviyesi sunar.

Bölgeler artık bireysel birlikler tarafından değil, fraksiyonlar tarafından fethediliyor. Bölgeleri fethetmeye yardımcı olan hem fraksiyonlar hem de birlikler zafer puanı kazanır. Ancak bölgenin antik gücüne yalnızca bir birlik erişebilir. Daha fazla ayrıntı için bölgeler ve antik güçler hakkındaki makaleye bakın.

Oyuncular ve fraksiyondaki birlikler

Oyuncular, oyunun başında fraksiyonlarını seçerler ve bu seçimi değiştiremezler.

Birlik, bu birliği kuran oyuncunun fraksiyonuna aittir ve daha sonra değiştirilemez.

Ancak oyuncular istedikleri birliğe katılmakta özgürdür. Yani Asiler için oynamaya başlasanız bile, Horde'a veya başka herhangi bir fraksiyona ait bir birliğe katılabilirsiniz.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır