Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Yeni Konfederasyon sistemi

15.08.2019 tarihinden sonra başlayan tüm yeni sunucular yeni bir konfederasyon sistemi kullanıyor. Birbirleriyle bağlantılı olması gereken dört ittifaktan oluşan bir konfederasyona sahip olmak mümkündür. Saldırgan olmayan Pakt bu konfederasyon düzenlemelerinden etkilenmez.

Bu ne anlama geliyor?

Birlik A ve Birlik B her zaman olduğu gibi bir konfederasyon yaratabilir. Bu yapıldıktan sonra ittifak diplomasisinde bir ilişki ortaya çıkacaktır.

Path to Pandora: Confederacy


Bu noktada Birlik A, konfederasyonda Birlik C'ye de sahip olmak istiyor. Öncelikle konfederasyonun mevcut üyeleri (bu durumda Birlik B) bu talebi kabul etmelidir. Ancak bundan sonra Birlik C daveti alacak ve kabul ettikten sonra mevcut ilişkiye eklenecektir.


Bir ittifak konfederasyonu herhangi bir zamanda bırakabilir. Eğer diğer tüm üyeler bu konuda hemfikirse, çıkarılabilir.

Yukarıdakilere ek olarak yalnızca kendi hesabınıza, ittifakınıza veya konfederasyonunuza kaynak ve birlik takviyesi gönderebilirsiniz. Bir birliğin konfederasyondan ayrılması durumunda:

  • Yeni bir destek veya hammadde gönderilemez. Ancak, halihazırda yolda olan hammaddeler teslim alınacaktır.
  • Bu konfederasyonun diğer birliklerinden veya bu konfederasyonun diğer birliklerinden ayrılan ittifaktan olan destekler 12 saat sonra eve geri gönderilecektir
  • Bu 12 saatten sonra hala yolda olan destekler, hedeflerine ulaştıklarında derhal geri gönderilir.

Piyasadaki halka arzlar hala herkese açık olsada, sadece birlik üyelerine teklif vermek için "sadece kendi birliğin" seçeneğini işaretlemelisiniz.

Path to Pandora: Confederacy


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır