Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Kahraman Tecrübesi

Kahraman tecrübe puanı, düşman kayıplarının tahıl tüketim miktarına dayanmaktadır. Savunma muharebelerinde, savunan kahraman ya da kahramanlar savaşta kendilerine ve birliklerine ne kadar yardımcı olduklarıyla orantılı olarak tecrübe kazanır:

  • Öldürülen tüm saldırı birimlerinin tahıl tüketimi göz önünde bulundurulur.
  • Her defans oyuncusu için, her bir savunma oyuncusunun toplam savunma gücüne kattığı oranı hesaplamak için, savunma askerlerinin ve beraberindeki kahramanın toplam savaş gücü dikkate alınır.
  • Savunan her kahraman, tüm öldürülen saldırı birimlerinin tahıl tüketiminin hesaplanan oranını kahraman deneyimi olarak alır.

Örnek:

Saldıran oyuncunun saldırıları 15 Toytatın Şimşeği ile = 30 tahıl tüketimi.

Savunmacı: Kahraman A -  1000 savaş gücüne sahip kahraman ve 20 Phalanx (toplamda 2000 atlı birliklere karşı savaş gücü) / Kahraman B – sadece 4000 savaş gücüne sahip kahraman (6000 toplam savaş gücü).

Tüm saldıran askerlerin öldürüldüğünü varsayarsak, kahraman A, tecrübelerin 1 / 3'ünü alır ve kahraman B, tecrübelerinin 2 / 3'ünü alır. Bu örnekte kahraman A 10 tecrübe puanı ve kahraman B 20 tecrübe puanı kazanır.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır