Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Kahraman Kılavuzu

.

Kahraman kılavuzu

Yeni başlayanlar için kahraman maceralara göndermek adına kullanılır. Bir miktar cephane, silah, parşömen, hammadde vb. getirebilir. Kahramanınızın seviyesi arttıkça saldırı gücü, saldırı bonusu, savunma bonusu veya hammaddeyi artırmak için 4 puan alacaksınız. Puanların dengeli kullanılması gerekiyor. Eğer bu puanları sürekli hammadde için kullanma eğiliminde olursanız kahramanınız saldırı veya macera sırasında sık sık ölür. Çünkü kahramanınız daha az güçlüdür. Kahramanınız en değerli savaşçınızdır. Oyun boyunca hayati rol oynar.

Seviye

Kahramanın seviyesi deneyim kazandıkça artar. Macera, yağma, saldırı, diğer köylerinizi savunmak, üretiminizi artırmak için kahramanınızı gönderirseniz tecrübe puanı kazanabilirsiniz. Kahramanın seviyesi ne kadar yükselirse kahraman o kadar güçlenir.

Kaynaklar

Kahramanlar, üretiminizi artırmak için çok yardımcı olur. Seviyelendirdikçe kahramanın memleketi olan köydeki saatlik üretim artacaktır. Öyleyse kahramanınıza deneyim kazandırmayı sürdürün.

Saldırı Gücü

Gücünüz, kahramanınızın kazandığı saldırı gücünün miktarına bağlıdır. Kahramanınız az bir saldırı gücüne sahipse sık sık ölebilir. Bu yüzden kahramanınızın saldırı gücüne sürekli puan vermelisiniz.

Vaha

Bir vahayı fethetmek için kahraman gereklidir. Kahraman kışlanız vaha fethetmek için uygun seviyeye geldiğinde kahramanınızı kullanarak kendinize bir vaha alabilirsiniz. Bir vahanın fethi kaynak üretimi konusunda size belli bir bonus kazandırır.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır