Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Kayıt hakkında bilmem gerekenler nelerdir?

2011 yılı sonunda hesap kayıt sistemi yeni hesapları kaydetmeyi kolaylaştırmak için yeniden tasarlandı. İşte kayıt sayfası şimdi neye benziyor:

Registration


Eski kayıt sayfasına aşinaysanız bu adımda fark edeceğiniz ilk şey artık ırk ve yerleşim bölgenizi seçemiyor olmanızdır.Bunun yerine hesabınıza ilk girişinizde ırkınızı ve yerleşim bölgenizi seçecebileceksiniz.

Kayıt sayfasını doldurduktan ve kayıt olduktan sonra birkaç dakika içinde bir e-posta gönderilecektir. Bu e-posta, hesap ayrıntılarınızı ve hesabınızı nasıl aktifleştireceğinizle ilgili bilgileri içerir. E-postada verilen bağlantıya tıklayarak hesabınızı aktifleştirebilirsiniz.

Şimdi giriş yapabilirsiniz! Hesabınıza ilk giriş yaptığınızda, oynamaya başlamadan önce ırkınızı ve yerleşim bölgenizi seçmeniz gerekir:  

Registration

 

Registration


 İşte bu kadar! Yeni hesabınızda oynamanın tadını çıkarın! 


Ekstra Bilgi:

Aktifleştirme bağlantısını ilk kez kullandığınızda hesabınıza doğrudan giriş yapmış olacaksınız.

Artık oyun dünyası başlamadan önce hesabınızı aktifleştirebilirsiniz. Bunu yaptığınızda, aşağıdakine benzer bir sayfa göreceksiniz:

Registration


Oyun dünyası başlamadan önce hesabınıza giriş yapmaya çalışırsanız, serverın ne zaman başlayacağını bildiren bir sayfa gösterilecektir.

Kayıt olduğunuz e-postanızdaki aktifleştirme bağlantısını bir kereden fazla kullanırsanız, "Bu aktifleşme kodu kullanıldı" bilgisini göreceksiniz. Herhangi bir nedenle hesabınızın henüz aktifleştirilip aktifleştirilmediğinden emin değilseniz, bu yararlı olabilir. ;)

Hesabınıza ilk defa giriş yaptığınızda ırk/yerleşim bölgesi sayfasındayken sayfayı yeniliyorsanız bir hata alırsınız.Kabileye ve başlangıç pozisyonu seçimine geri dönmek için giriş sayfasından hesabınıza tekrar giriş yapmanız gerekir.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır