Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Arayüz Yardımı

Peki benim gibi oyuna yeni başlamış bir oyuncu için herhangi bir yardım seçeneği var mı?

Evet,Kesinlikle var! Sağ üst köşede,oturum kapatma işaretinin hemen yanında soru işareti simgesi var.Buraya tıklarsanız yardım arayüzü açılır:Sizin için kısaca açıklayalım:

SSS-Cevaplar: Buraya tıkladığınızde yeni bir sekme açılacak ve sizi bilgi hazinesi olan resmi cevap sayfamıza götürecek

Oyun Kuralları: Buraya tıkladığınızda tüm oyuncuların bilmesi ve takip etmesi gereken resmi oyun kuralları sayfasını açacaktır.

Oyun Yardımı ile İletişime Geç: Burası sorularınıza hiçbir yerde cevap bulamadığınız zaman özel Destek Takımı ile iletişime geçmenizi sağlar.

Plus Soruları: Sorunuz özellikle bir Plus sorunu veya özelliği ile ilgiliyse, burası sizi doğrudan sorularınızı cevaplayabilecek Plus Destek ile temasa sokacaktır.

Forum: Burası sizi direkt olarak oyuncuların bir konu hakkında sohbet edebileceği ve yeni fikirlerini paylaşabilecekleri forumlara yönlendirecektir.Cevaplara ek olarak forumlar da bilgi edinmek için mükemmel yerlerdir.

Oyun Yönergesi: Buraya tıkladığınızda çoğunlukla binalar ve askerler hakkında bilgi içeren, hızlıca bilgi edinebileceğiniz bir sayfa açar.

Kullanıcı Arayüzü Yardımı: Son olarak, buraya tıkladığınızda farklı fonksiyonların kısaca anlatımıyla ekranınıza genel bir bakış getirecektir.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır