Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Yayılma Hakkı

Yeni bir köy kurmak ya da fethetmek için boş bir yayılma hakkına ihtiyacınız vardır. Köyünüzün açık bir yayılma hakkı olup olmadığını kontrol etmek için, köşk ya da sarayınıza gidip oradaki "Yayılma" sekmesini açmanız gerekir.

Her köyün kesin olarak belirlenmiş sayıda yayılma hakkı vardır: köşk bulunması durumunda 2, saray bulunması durumunda 3. Bu haklar seçtiğiniz köye ait olan haklardır.

Bunun sizin için anlamı nedir?

Bir köyü fethettiğiniz durumda, eski köy sahibi zaten oradan bir, iki veya üç köy kurmuş olabilir. Bu durumda sizin yayılma sekmenizde de o köyden kurulan köyler bulunacaktır. Yayılma hakkınız o köyden kurulan diğer köylere göre gözükecektir. 

Örneğin fethettiğiniz köyden eski sahibi bir köy kurmuşsa siz köyün yayılma haklarına baktığınızda o köyün ismini göreceksiniz ve bu duruma göre kalan yayılma haklarını kullanabilirsiniz.Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır