Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Günlük Görevler

Günlük görevlerle ilgili bazı açıklamaları aşağıda bulabilirsiniz:

  • Oyuncuların her gün farklı ödüller kazanmak için yapabilecekleri kolaydan zora değişen 10 farklı türde görev bulunmaktadır. Günlük görevlerden ne kadar çok puan toplarsanız o kadar büyük ödüller kazanırsınız!
  • Günde bir kez sıfırlanırlar ( öğlen 12:00’de / sunucunun öğlen saatinde). Bu, sıfırlama zamanına kadar topladığınız puanların yanı sıra ödüller için de geçerlidir. Bu, ödülleri tekrar toplayabileceğiniz, aynı zamanda puanları tekrar kazanmanız gerektiği anlamına gelir.
  • Günlük görevler sıfırlanmadan önce ödülleri aktif olarak almanız gerekir. Aksi takdirde sıfırlamadan sonra kaybolacaklar..
  • Lütfen Plus hesabının veya bonus üretim ödüllerinin, ödülü kabul ettiğiniz anda otomatik olarak etkinleştirildiğini unutmayın.
  • Please note that the Plus account or bonus production rewards get automatically activated at the moment you accept the reward.
  • Günlük görev ödülleri sunucu hızından etkilenmez.
  • Not: 20 ayrı piyade veya süvari antremanı bir seferde antrenman döngüsüne sokmanız gerekir, çünkü 20 ayrı ayrı eğitilmiş ünite ilgili günlük görevin gereklerini yerine getirmez.

Günlük göreve ödülleri:

Her gün öğle saatlerinde, hangi ödüllerin alınabileceğini de değiştiren bir sıfırlama yapılır. Her gruptan bir ödül alabilirsin, böylece günde 4 ödül kazanabilirsin.

25 puan
50 puan 75 puan 100 puan
+200 her türden hammadde
+1 gün PLUS hesap
+5 merhem +400 kültür puanı
+50 kahraman tecrübesi
+1 gün +25% odun üretimi +5 kanun yazıtı
+20.000 bir hammadde türünden
+50 kültür puanı
+1 gün +25% tuğla üretimi +5 küçük sargı
+400 kahraman tecrübesi
+1.000 bir hammadde türünden
+1 gün +25% iron üretimi +5 kafes +4.000 hammadde her türden
üstten tekrarlar +1 gün +25% tahıl üretimi
+1 ek macera
üstten tekrarlar
üstten tekrarlar
üstten tekrarlar

The rewards are not selected randomly. Instead, they are always the same for all players on the specific gameworld.You can always see what reward is currently available by moving mouse on the reward icon in game.

Ödüller rastgele seçilmez. Bunun yerine, belirli oyun dünyasındaki tüm oyuncular için her zaman aynıdır. Oyunda bulunan ödül simgesine fareyi hareket ettirerek, şu anda hangi ödülün mevcut olduğunu her zaman görebilirsiniz.

Örnek:
09:00 'de  oyun dünyası başlıyor ve sıfırlama öğlen saatinde.
- öğlene kadar, oyuncular 25 puan için her tipten +200 kaynak alabilirler
- daha sonra, ertesi gün öğlene kadar, oyuncular 25 puan için +50 kahraman tecrübesi kazanabilir.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır