Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Günlük Görevler

Günlük görevlerle ilgili bazı açıklamaları aşağıda bulabilirsiniz:

  • Oyuncuların her gün farklı ödüller kazanmak için yapabilecekleri kolaydan zora değişen 10 farklı türde görev bulunmaktadır. Günlük görevlerden ne kadar çok puan toplarsanız o kadar büyük ödüller kazanırsınız!
  • Günde bir kez sıfırlanırlar ( Sunucunun başladığı saatte). Bu, sıfırlama zamanına kadar topladığınız puanların yanı sıra ödüller içinde geçerlidir. Bu, ödülleri tekrar toplayabileceğiniz, aynı zamanda puanları tekrar kazanmanız gerektiği anlamına gelir.
  • Günlük görevler sıfırlanmadan önce ödülleri aktif olarak almanız gerekir. Aksi takdirde sıfırlamadan sonra kaybolacaklar.
  • Her seviye(25, 50, 75 ve 100 puan) için ödül kazanabilirsiniz. Bu günlük 4 ödül kazanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Aşağıdaki ödül detaylarını inceleyiniz.
  • Lütfen Plus hesabının veya bonus üretim ödüllerinin, ödülü kabul ettiğiniz anda otomatik olarak etkinleştirildiğini unutmayın.
  • Günlük görev ödülleri sunucu hızından etkilenmez.
  • Not: 20 ayrı piyade veya süvari antremanı bir seferde antrenman döngüsüne sokmanız gerekir, çünkü 20 ayrı ayrı eğitilmiş ünite ilgili günlük görevin gereklerini yerine getirmez.

Günlük göreve ödülleri:

Her gün hangi ödüllerin alınabileceğini de değiştiren bir sıfırlama yapılır. Her gruptan bir ödül alabilirsin, böylece günde 4 ödül kazanabilirsin.

25 puan
50 puan 75 puan 100 puan
+200 her türden hammadde
+1 gün PLUS hesap
+5 merhem +400 kültür puanı
+50 kahraman tecrübesi
+1 gün +25% odun üretimi +5 kanun yazıtı
+20.000 bir hammadde türünden
+50 kültür puanı
+1 gün +25% tuğla üretimi +5 küçük sargı
+400 kahraman tecrübesi
+1.000 bir hammadde türünden
+1 gün +25% iron üretimi +5 kafes +4.000 hammadde her türden
üstten tekrarlar +1 gün +25% tahıl üretimi
+1 ek macera
üstten tekrarlar
  üstten tekrarlar
üstten tekrarlar  

Ödüller rastgele seçilmez. Bunun yerine, belirli oyun dünyasındaki tüm oyuncular için her zaman aynıdır. Oyunda bulunan ödül simgesine fareyi hareket ettirerek, şu anda hangi ödülün mevcut olduğunu her zaman görebilirsiniz.

Günlük sıfırlamadan sonra, her gruptaki bir sonraki ödül kullanılabilir hale gelir. Sonuncusuna ulaştığında, bir sonraki listede yine ilk olur. Belirli bir günde ödül almayı başarabilmeniz önemli değil, her zaman sıfırlama ile değişecektir. Ödüllerin değişme sırası her zaman aynıdır.

Örnek:
09:00 'de  oyun dünyası başlıyor ve sıfırlama yine 09:00 saatinde.
- 09:00'a kadar, oyuncular 25 puan için her tipten +200 kaynak alabilirler
- daha sonra, ertesi gün saat 09:00'a kadar, oyuncular 25 puan için +50 kahraman tecrübesi kazanabilir.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır