Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Günlük Görevler

Günlük görevlerle ilgili bazı açıklamaları aşağıda bulabilirsiniz:

Oyuncuların her gün farklı ödüller kazanmak için yapabilecekleri kolaydan zora değişen 10 farklı türde görev bulunmaktadır. Günlük görevlerden ne kadar çok puan toplarsanız o kadar büyük ödüller kazanırsınız!

Sistem, hangi ödüllerin verildiğini izler ve oyuncuya kalan ödülleri (daha önceden verilmeyen ödülleri) rastgele bir şekilde verir. Oyuncu tüm ödülleri kazandığında, sistem bunları sıfırlar.

Günde bir kez sıfırlanırlar ( öğlen 12:00’de / sunucunun öğlen saatinde). Bu, sıfırlama zamanına kadar topladığınız puanların yanı sıra ödüller için de geçerlidir. Bu, ödülleri tekrar toplayabileceğiniz, aynı zamanda puanları tekrar kazanmanız gerektiği anlamına gelir.

Günlük görevler sıfırlanmadan önce ödülleri aktif olarak almanız gerekir. Aksi takdirde sıfırlamadan sonra kaybolacaklar.

Her seviye (25, 50, 75 ve 100 puan) için bir ödül alabilirsiniz. Bu, günde 4 ödül kazanabileceğiniz anlamına gelir.

Lütfen Plus hesabının veya bonus üretim ödüllerinin, ödülü kabul ettiğiniz anda otomatik olarak etkinleştirildiğini unutmayın.

Günlük görev ödülleri sunucu hızından etkilenmez.

Not: 20 ayrı piyade veya süvari antremanı bir seferde antrenman döngüsüne sokmanız gerekir, çünkü 20 ayrı ayrı eğitilmiş ünite ilgili günlük görevin gereklerini yerine getirmez.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır