Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Personel ile iletişim kurmanın başka bir yolu

Çalışanlar ile iletişime geçmeniz gerekiyorsa, oyun mekaniği ile ilgili bir soru sormak ya da kural ihlali nedeniyle Multihunter ile iletişime geçmek isteyip geçemiyorsanız, tek yapmanız gereken ekranınızın sağ üst köşesinde bulunan ? butonuna tıklayarak oradaki Oyun Yardımı ile İletişime Geç kısmına tıklamaktır. Burada sorunuz için en uygun kategoriyi seçmeniz gerekiyor. Ondan sonra, mesajınızı yazıp göndermeniz yeterlidir. Bir Travian Game üyesi derhal cevap verecektir. Unutmayın: hem Supportlar hem de Multihunterlar mesajınızı yanıtlamak için 24 saatlik bir zaman dilimine sahiptir, bu yüzden sabırlı olun. Orada ikinci bir konu olan Plus Soruları sizi destek ekibine mesaj gönderebileceğiniz başka bir yere yönlendirir. Plus Destek, plus hesap ve altın sorunlarıyla ilgilenir. Unutmayın: Multihunterlar ve Supportlar, ödeme ve altın sorunlarıyla ilgilenmez, bu nedenle bu alanda yardıma ihtiyacınız olursa, Plus Destek ile iletişime geçmeniz gerekir.

 Her zaman olduğu gibi, Supportlara ve Multihunterlara oyun içi mesaj yoluyla ulaşılabilir.

 Çalışanlara verilen mesajlar, destek henüz okumamış olsa bile sistem tarafından otomatik olarak cevaplanır. Lütfen mesajınızı cevaplanana kadar sabırlı olun. 24 saat içinde onlardan bir cevap alacağınıza emin olun.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır