Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

G - Altın transfer prosedürü nasıl işliyor?

Altın Transferi Nedir?

Bir oyun dünyası turu sona erdiğinde veya hesabınızı sildiğinizde, elinizde kalan kullanılmamış, satın alınmış Altınları transfer edebilirsiniz. Bu durumda Altın Transfer Bağlantısı ve daha fazla talimat içeren bir e-posta alacaksınız.

Aktarılabilir Altın miktarı tam olarak nasıl hesaplanır?

Oyun dünyası sona erdiğinde veya hesabınız silindiğinde, ham madde bonuslarınızda veya plus hesabınızda kalan süre tekrar Altın'a dönüştürülür, ardından oyun hesapta kalan toplam Altın miktarını ve bu oyun sırasında toplam satın alınan Altın miktarını karşılaştırır. Bu iki değerden düşük olanı aktarabilirsiniz.

Başka bir deyişle - sonunda sahip olduğunuz kadar transfer edebilirsiniz, ancak tur boyunca satın aldığınızdan fazlasını değil.

Altınımı nereye transfer edebilirim?

4.6 Oyun dünyaları (15 Mart 2021 tarihinden sonra başlayan her oyun dünyası): Bu oyun dünyalarından altın, diğer herhangi bir 4.6 oyun dünyasına aktarılabilir.

Eski oyun dünyaları: özel kurallar geçerli olabilir. Eski yerel sunucuları (örneğin, Türkçe tr1 veya Almanca ts4) yalnızca diğer eski yerel sunucularına veya yeni 4.6 oyun dünyalarına aktarıma izin verir.

Örneğin, Altın'ı eski Türk tr1'den başka bir eski Türk oyun dünyasına veya herhangi bir 4.6 oyun dünyasına aktarmak mümkündür, ancak eski bir Alman oyun dünyasına değil.

Özel durumların olduğu durumlarda (özel sunucular, turnuvalar vb.), oyun dünyasına giriş ve çıkışlarla ilgili bilgiler sunucu duyurusunda listelenecektir. PTR (Public Test Realm) oyun dünyası gibi Altın Transfer Bağlantılarını kabul etmeyen veya hiç oluşturmayan oyun dünyaları olabilir.

"Kurallarımız tarafından hariç tutulan bir oyun dünyasında bir veya daha fazla oyuncu bulundu".

Altın Transfer Bağlantınızı kullanmaya çalıştığınızda bu mesajı görüyorsanız, sistem belirttiğiniz kullanıcı ismiyle ancak yukarıda belirtilen kurallar gereği Altın transfer edemeyeceğiniz oyun dünyalarında bulunan bir oyuncu veya oyuncular bulmuş demektir. Altını farklı bir oyun dünyasına aktarmak için bağlantıyı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Altınımı nasıl transfer edebilirim?

Bunu ancak oyun dünyası sona erdiğinde veya hesabınızı sildiğinizde yapabilirsiniz. Hesap sayfanızdaki (oyun içi) silme bölümünde size ne kadar Altın aktarabileceğinizi söyleyecektir. Yakın zamanda Altın satın aldıysanız, hesabınızı silebilmeniz için ek bir gecikme olabilir; bu güvenlik nedenleriyle yapılmaktadır.

Hesabınız silindikten sonra (geri sayım bittiğinde), kayıtlı e-posta adresine bir e-posta gönderilecektir.

Lütfen aklınızda bulundurun: Müşteri Hizmetleri, silme işlemini geçersiz kılamaz veya hızlandıramaz.

Bir oyun dünyası sona erdiğinde hesabınızda devredilebilir Altın kalırsa, ayrıca bir e-posta alacaksınız.

Altın Transferi e-postası, ekrandaki talimatları izleyerek Altınınızı transfer etmek için kullanabileceğiniz bir bağlantı içerecektir.

Aldığınız transfer linki, Altın transfer edilene kadar sonsuza kadar geçerlidir. Bu, sona erdikten sonra bir oyun dünyasının yeniden başlamasını beklemenin, yeni bir hesap oluşturmanın ve ardından Altınınızı yeni hesaba aktarmanın (Sanki Altınınızı bir turdan diğerine taşıyormuşsunuz gibi) mümkün olduğu anlamına gelir. Altın transfer bağlantısını hemen kullanmak istemiyorsanız, yanlışlıkla silinemeyeceği güvenli bir yerde saklamalısınız.

Lütfen aklınızda bulundurun: Müşteri Hizmetleri, aktarım bağlantılarını kaybederseniz yalnızca sınırlı bir süre için yeniden oluşturabilir. Birçok ay geçerse size yardım edemeyiz. Altınınızı transfer etmeye çalışırken herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen size yardımcı olabilecek Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmek için destek aracını kullanın.

Lütfen aklınızda bulundurun:  Altın Transfer E-postaları genellikle istenmeyen posta/çöp kutusuna veya promosyonlar klasörünüze gidebilir (özellikle Gmail). Lütfen Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmeden önce bu klasörleri kontrol edin.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır