Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Görev 11

Görev Adı: Değirmen

Açıklama: Değirmen bütün tarlaların üretimlerini artırır. Masrafının karşılığını alabilmek için ana üretimin yüksek olması gerekmekte.

Nasıl Tamamlanır: Değirmen kurabilmek için ilk olarak ön koşullar tamamlanmış olmalı. Bunun için seviye 5 tarlaya sahip olmalısın. Diğer alanların seviyesini yükselttiğin gibi bu binanın seviyesinide seviye 5'e yükseltmelisin. Maliyetin her seviye yükseltilmesiyle arttığını unutmamalısın. Bu işlemin tamamlanması biraz zaman alabilir.

Seviye 5 tarlaya ulaştıktan sonra değirmen kurulabilir. Köy merkezine dön ve boş bir inşaat alanına tıkla. Gördüğün gibi değirmen altyapı sekmesinde bulunmamakta. Bunun için hammadde sekmesini seçmelisin. Ödülünü almak için burada değirmeni kurabilirsin.
Değirman hakkında daha fazla bilgi için değirmene tıkla.

Ödül: lumber 900 clay 790  iron 685 getreide.gif 2230


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır