Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Özel Sunucular - Asker Birleştirme

Asker birleştirme

Asker birleştirme, 2017'ye özel sunucu Fire and Sand'in bir özelliğidir. Bu, farklı köylerden askerleri bir büyük orduda bir araya getirmenize olanak sağlar ancak hammadde veya Altına mal olur. Birleştirilen askerlere, tam olarak yeni köylerinde eğitilmiş askerler gibi davranılır; buna Demircideki geliştirmeler de dahildir.

Nasıl asker birleştirilir

Şunları yapmanız gerekir:

  • Bağlı olmalarını istediğiniz yeni köye, birleştirmek istediğiniz askerleri gönderin.

  • Daha sonra hedef köydeki Askeri Üssü açın.

  • Gönderdiğiniz askerleri genel görünüm sekmesinde bulun.

  • Alttaki ekran görüntüsünde gösterilen "bu köyle birleştir" bağlantısına tıklayın.

  • Sonraki ekranda, birleştirmek istediğiniz asker sayısını seçin. Bu, birleştirme maliyetini etkileyecektir.

  • Hammadde veya Altın harcayarak işlemi tamamlayın (eğer gerekiyorsa NPC tüccar kullanabilirsiniz).

Asker birleştirmedeki kısıtlamalar
  • Bu sadece aynı oyuncuya ait askerleri birleştirmek için mümkündür.

  • Yerleşimcileri, şehir idarecilerini, kuşatma silahlarını veya bir kahramanı birleştirmek mümkün değildir (temelde kahraman başka bir köye gönderilebilir).

  • Akademi araştırmalarıyla ilgili bir kısıtlama bulunmamaktadır. İlk olarak o köyde araştırılmasa bile bir birimi bir köydeki askerlerle birleştirebilirsiniz.

Asker birleştirmenin maliyeti

Birleştirme maliyetleri birleştirilen orduya bağlıdır. Maliyetler, o orduyu eğitmenin maliyetinin iki katına eşittir. Bunun yerine Altın kullanabilirsiniz; maliyet, hammadde maliyetini 40.000'e bölüp sonucu yukarı yuvarlayarak hesaplanır.

Örnek: 1.000 tokmak sallayan birleştirmek istiyorsunuz. 1 birim eğitmek 95 75 40 40 maliyetindedir. Tümü toplam 250 hammadde eder. Toplam eğitim gideri, 250 x 1.000 x 2 = 500.000 ((190.000 , 150.000 , 80.000 , 80.000 ). Bunun yerine Altın ile ödeme yapabilirsiniz, bu da: 500.000 / 40.000 = 13 Altın edecektir.

Sınırlama

Asker birleştirmek için altın kullanımı köy başına günlük 50 altınla sınırlıdır.

Askerleri hammaddelerle birleştirmek sınırsız olarak yapılabilir. Altın kısıtlaması ise, günlük görev sıfırlamasıyla aynı zamanda günlük olarak sıfırlanır.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır