Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

10. Çeşitli

Cermen ırkı için “yağma bonusu” kaldırıldı. Artık Cermen askerlerinin sığınakları %20 ye kadar yağmalaması mümkün değil.

Bütün Dünya Harikaları köylerinin konumları oyun başladığında haritanın sağ tarafında bulunacaktır.

Natar köylerini içeren tılsımlar.

Dünya harikası köylerinin aksine, Natar köylerinin konumları oyunun başında doğru yerlerde değildir. Köyler bir kaç ay sonra rastgele meydana çıkacaktır.

Gri alana yerleşmek tehlikelidir. Natar  ırkı yeni köyleri yıkmak için mancınık ile birkaç saldırı girişiminde bulunacaktır. Eğer köyünüz hala ayakta ise bu saldırılar devam edecektir.

Natar alanında buluna  köyler kültür puanı üretemezler.

Bazı yeni ve revize edilmiş görevler.

Göçmenlerin kendi üretim maliyetleri %20 azaltıldı. Yeni maliyetler:

Her birlik 3 birleşme ve 3 saldırmazlık anlaşması yapabilir.

Birlik yöneticileri için yönetici kulanırlılığı arttırıldı. Hangi birlik üyesinin hangi hakları olduğunu tek bir sayfada grebilirsiniz.  Birlik haberleri sayfasında eski haberleri de görebilirsiniz.  Bazı ek haberler de birlik haberlerine eklenmiştir.

Yeni para "gümüş"tür. İhaleleri kazanmak için gümüşe ihtiyacınız vardır (başka bir oyuncuya satılan kendi kaynaklarınız için), gümüşe sahip olabilmeniz  için maceralara çıkmanız,  şefin görevleri tamamlamanız veya  1 altını 100 gümüşle değişebilirsiniz. Ayrıca diğer altın özelliklerini kullanarak 1 altını 200 gümüşe dönüştürebilirsiniz.

Birlik forumunda bir temsilci mesajı oluşturursanız, "mesaj temsilci ismi" ile görünecektir.

"Askeri üs kısıtlaması"  Travian 4 te kaldırılmıştır.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır