Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

06. Raporlar ve Mesajlar

Çevre raporları / yerel rapor
Casus raporları
Ticaret raporları
Savaş raporları
Çeşitli

Çevre raporları / yerel rapor

Köyleriniz ve komşularınızın durumları ile ilgili kısa bir rapor alacaksınız. Detaylı bir bilgi yoktur ancak oyuncu tüm haberler hakkında bilgilendirilecektir.
Seçilen köyün 15 kare içerisinde bir veya birden fazla olay meydana gelmesi durumunda çevre rapor listesi güncellenecektir.

Casus raporları

Kaynaklar üzerindeki gözetleme girişiminiz başarılı olursa, karşı köyün sığınak kapasitesini göreceksiniz ve eğer  savunma üzerindeki gözetleme girişiminiz başarılı olursa  (sur ve köşk/saray) ve  karşı köyün askeri üs seviyesini görebileceksiniz.

Ticaret raporları

Sender, recipient and alliances will be shown together with links to their profiles

Savaş raporları

  • Genel bakış sayfasındaki ikona tıklayarak tekrar saldırı/yağma gönderebilrisiniz.  Aynı birim türlerinin  koordinatlarına tıkladıktan sonra  askeri üs se otomatik olarak eklenecektir.
  • Tam raporu  okurken bir simgeye tıklayarak tekrar saldırı/yağma gönderebilrisiniz.  Köy yanındaki koordinatlara tıkladığınızda askeri üs  noktasına otomatik olarak eklenecektir.

Çeşitli

  • ‘Önceki’ ve  ‘sonraki’ butonlarına tıklayarak raporlara gözatabilirsiniz.
  • Bu rapor sayfasından raporları arşiv sayfasına taşıyabilirsiniz.
  • Rapor sayfasından rapor silebilirsiniz.
  • Sayfa başına rapor miktarını ayarlayabilirsiniz. Varsayılan değer sayfa başına 10 rapordur.  Maksimum değer sayfa başına 99 rapordur. Diğer oyuncularla raporlarınızı paylaşabilir,  raporlarınıza erişimi için izin verebilirsiniz. 
  • Temsilciniz IGM yolladığında, "temsilcinin isminin yazdığını" göreceksiniz.

Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır