Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

07.Hammadde alanı nasıl geliştirilir?

Devam etmeden önce, yardımdan aldığınız "Travina'a hoşgeldiniz" başlıklı mesajı inceleyelim.


welcome
Oyuna yeni başladığınız için size koruma süresi verildiği bildirilir. Bu süre içinde oyuncular size saldıramaz ve köyünüzü rahatlıkla geliştirebilirsiniz.

Not: Server ilerledikçe yeni oyuncuların koruma süreleri artırılır. Eski serverlere kayıt olduğunuzda koruma süreniz daha uzun olur.

Şimdi köy planına geçip birinci hammadde alanınızı geliştirebiliriz.

build1

Hammadde alanlarına tıklayarak bu alanlar hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz ve seviyeleri geliştirebilirsin. İlk önce tarlalardan birini geliştirelim. Bunu yapmak için mavi daire içinde bulunan alana tıklayınız.

build2
Açılan pencerede tarlanız hakkında bilgileri ve aktuel saatlık üretimini görebilirsiniz. Şu an gördüğünüz gibi bu tarlanın seviyesi 0 , bu durumda bu tarladan saatlık 2 tahıl üretilir. Tarlanın seviyesini artırmak için "Bu seviyeye geliştir: 1" yazan yeşil linke tıklamalısınız. Bu işlem başladıktan sonra sitenin alt bölümünde bu şekile açıklama görebilirsiniz:

İnşaat emri:

Tarla (Seviye 1) 0:01:50 sürer, ve bu saatte hazır: 21:49 Saat

İnşaatın tamamlanma tarihi tabiiki işlemi verdiğimiz saate göre değişir. Şimdi 2 dakika ve 30 saniye bekledikten sonra bu geliştirme tamamlanır , tarlanızın seviyesi ve saatlık tahıl üretiminiz artırılır. Aktuel saatlık tahıl üretiminiz bu tarla için 5, köyünüzde toplam saatlık tahıl üretiminiz 13 olacaktır.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır