Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

01. Genel

Normal harita

Haritaya üst menüdeki daire merkezine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Orada köyünüzü ve komşularınızı görebilir, iletişim kurabilirsiniz. Köy üzerine tıkladığınızda 3 seçenek göreceksiniz. Ayrıca köyün sağ tarafında ismi, sahibi hakkında bilgi, birliğinizde olup olmadığı, birlik arkadaşlarınız tarafından saldırı yapıldığı veya gözetlendiği gibi ek bilgilere de ulaşacaksınız. Harita üzerinde oklar ile hareket edilebilir ve Travian dünyasının ileri noktalarını da görebilirsiniz. 4 ok dört yönü sembolize eder (kuzey, doğu, güney, batı), tıkladığınız yöne doğru hareket eder. Ayrıca hedefe direkt gitmek için koordinatlarını girmelisiniz.

Bir birlikte iken

 Bir birliğe katıldığınızda diğer köylerin sınırları renk değiştirecektir. Karşılık gelen renkler aşağıdadır:

-Sarı : Köylerden biridir.
- Lacivert: Bu köy sizin birlik üyenizin köyüdür.
- Yeşil : Birleşme yapılmış bir birliğin üyesidir.
- Açık mavi : Ateşkes anlaşması yapılmış bir birliğin üyesidir.
- Siyah : Birliğiniz ile savaşta olan bir birliğin üyesidir.
- Kırmızı: Bu köyün birliği ile sizin birliğinizin herhangi bir anlaşması bulunmuyor.

 

Büyük harita (Travian Plus-Feature)

Büyük harita ve normal harita aynı menüden aynı buton aracılığı ile görülebilir. Büyük harita normal harita gibi çalışır- sadece ilk önce karolara bakınız.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır