Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

7. Açık artırmadaki teklifleri takip etmek

 

Teklif edilen nesneleri izlemek için, açıkarttırma sekmesi  altındaki "teklifler" listesini kullanabilirsiniz. 

Sayfa iki bölüme ayrılır:

  • Sizin halen işlemde olan ihaleleriniz sayfanın üst kısmında bulunur.  Birinci ve en önemlisi, burada hala satın almak istediğiniz nesne için yüksek teklif olup olmadığını görebilmenizdir. Ayrıca, mevcut tekliflerinizi değiştirebilirsiniz.
  • Açıkarttırmada şu an devam eden ihaleleriin listesi ile daha önce bitmiş tihalelerin tümünü içeren bir liste bulacaksınız.  Burada açık artırmaya katıldığınız nesneleri kazanıp kazanamadığınızı,  ek olarak nesnelerin gittiği son fiyatı da görebilirsiniz.
    İlgili ihalelerin önündeki kutuyu işaretleyip daha sonra "sil" butonuna tıklayarak  bitmiş ihaleleri listeden silebilirsiniz.

Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır