Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

4. Açık artırma nasıl çalışır?

Açık artırmada alma/satma pazardaki gibi çalışmaz. Bu nedenle bu sistemi size tanıtmak istiyorum.

Aşağıdaki yolu izleyiniz:

Pazarda maliyeti 100 gümüş olan bir nesneyi düşünün.  Oyuncu1, nesnenin değerinin 10.000 gümüş olacağını düşünüyor ve bu yüzden maksimum 10.000 gümüş teklif veriyor. Görüldüğü gibi Oyuncu1 yanında şimdiye kadar  kimse 101 gümüş teklif etmemiştir.

Şimdi Oyuncu2 gelip nesneyi 101 gümüşe satıldığını görüyor( en azından o kadarını düşünüyor). Bu yüzden, o nesnenin tekliflerinin 500 gümüş değerinde olacağını düşünüyor. Şimdi o "çok fazla arttırdınız" hata mesajı alır.

Bu bir bug değildir ve diğer kullanıcı bot veya buna benzer bir şey kullanmamıştır.  Açıkarttırma sadece böyle çalışır.Bu "oyun" Oyuncu2 nin 10.001 gümüş teklif verene kadar devam eder. Bu noktada, o en yüksek teklifi veren yerdedir ve teklifi en yüksek olarak gösterilir.

Size ne demek istediğimi göstermek için bir örnek oluşturdum. Aşağıdaki açıkarttırmayı seçtim:

auctions


İlk teklif yerim:

auctions


Ve arttırdım:

auctions


Şimdi daha yüksek bir teklif verdim ve en yüksek teklif yerleşmiş oldu:

auctions

Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır