Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

08. Birlik diplomasisi


Birlik diplomasi sayfası her birlik için çok önemlidir. Bu bölümden başka birliklere birleşme teklifi , ateşkes teklifi veya savaş ilanı gönderebilirsiniz. Bir birliğe ateşkes veya birleşme teklifi göndermeden önce diplomatik kurallara göre o birlikle bağlantıya geçmelisiniz.

Alt bölümde gönderdiğiniz teklifleri ve size başka birlikler tarafından gönderilen teklifleri görebilirsiniz ve işlem yapabilirsiniz. (Gönderdiğiniz teklifleri iptal edebilirsiniz, aldığınız teklifleri kabul edebilirsiniz ya da reddedebilirsiniz) 

Olan ilişkiler bölümünde diplomatik ilişkileriniz hakkında bilgi görebilirsiniz. İlişkilerin otomatik olarak birlik profilinizde görünmesi için, birlik tanıtım bölümünüze sadece [diplomatie] veya ayrı ayrı[ally], [nap] ve [war] yazabilirsiniz.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır