Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

İstatistik,rapor/mesaj ve profil nasıl kullanılır?

Statistics
İstatistikler sayfasında diğer oyuncular ile köylerinizi karşılaştırabilirsiniz. Kimin en büyük köyü var, farklı kategorilerdeki sıralamayı veya katılmak isteyebileceğiniz birliğin durumunu görebilirsiniz.  İstatistik sıralamanızdaki durumunuzu ailenize ve arkadaşlarınıza bu sayfadan gösterebilir veya isterseniz en iyi oyuncuyu görüntüleyebilirsiniz.

Reports
Messages
Raporlar ve mesajlar sayfaları büyümekte olan bir köy için çok önemlidir.

Raporlar sayfasında siz oyunda değil iken size yapılan saldırıları, gönderilen destekleri veya gönderilen satıcıları görebilirsiniz. Oyunda değil iken bunları bilmeniz imkansız bu raporlar sayesinde görmeniz mümkündür.

Mesajlar oyuncular veya Travian ekibi tarafından gönderilebilir. Siz de mesaj gönderebilirsiniz hatta tüm birliğinize alıcı kısmına [ally] yazarak herkese bir anda mesaj göndermeniz mümkündür ( yalnız buna yetkiniz varsa). Mesaj gönderin veya göndermeyin ama  mesajlar çok önemlidir.

Profile
Bu sizin profil sayfanızdır, nereye ne yazmak isterseniz yazabilir her tür değişikliği yapabilirsiniz.

Oyuncu profil sayfası  için ana görev çubuğuna bakınız.

Genel bakış şu an üzerinde olduğunuz sayfaya götürecektir. Bu sayfada profilinizi ve köy görünümünüzü düzenleyebilirsiniz.

Profil sayfanızdan, köylerinizin isimlerini değiştirebilir, doğum gününüzü belirtebilir, cinsiyetinizi ve yaşadığınız yeri yazabilir, köyünüzle ve kendinizle ilgili açıklamaları belirtebilirsiniz.

Tercihler sayfasını zaman ve tarih ayarlamak, bazı travian plus özelliklerini düzenlemek için kullanabilirsiniz.

Hesap sayfası hesabınızı yönetmeniz içindir. Burada şifrenizi değiştirebilir, temsilcilik iptal edebilir veya hesabınızı silebilirsiniz.


Grafik paketleri sayfasında bilgisayarınızdan grafik indirebilir ve oyunda kullanabilirsiniz. Garfik paketi sayfanın yüklenme hızını arttırmaz, ama server üzerindeki ağırlığı azaltmaya yardımcı olur. Eğer düzenli olarak oynamayı planlıyorsanız bunu yapmanızı tavsiye etmeyiz.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır