Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Birlik grafikleri ne anlama gelir?

Birliğinizin genel bakış sayfasına 3 farklı grafik ekleyebilirsiniz:

  • Birliğinizin gücü
  • Savaş puanları (dünden farklı)
  • Diğer birliklere göre kayıplar

Grafiklerin BB kodları vardır, bulabilir ve  ilgili BB kodlarını birlik seçeneklerindeki "iç sayfayı düzenle" butonuna tıklayarak dahil edebilirsiniz.

Birliğinizin kendi ittifak gücü birliğinizin savunma puanı yanı sıra saldırı puanının da toplamını gösterir. Temelde bu grafik birliğinizin askeri gücünü gösterir.

birliğinizin son 7 gün içerisinde yaptığı savunma puanı yanısıra saldırı puanlarının da toplamı Savaş puanını gösterecektir.  Bu grafik birliğinizin askeri faaliyetlerini gösterir.

Diğer birliklere göre kayıplar birliğinizin 7 gün içindeki tahrip, birlikler arasındaki çalınan kaynakları ve  askerlerin tahribi karşılaştırılması karşılaştırılacaktır. Temelde bu grafik birliğinizin diğer birliklere göre askeri başarısını göstermektedir. 


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır