Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Kahramanımın Görünüşünü Nasıl Değiştiririm?

hero appearance

 

Hesabınızı oluştururken kahramanının görüntüsünü dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Eğer zamanınız yoksa ve biraz sabırsızsanız kahramanın görünüşünü olduğu gibi bırakabilir yada ''Tesadüfen Seç'' seçeneğini tıklayarak rasgele görünüm oluşturabilirsiniz. İsterseniz kahramanı kendi zevkine göre görünüşünü düzenleyebilirsiniz.

Kahraman Menüsüne Ulaşabilmek için; oyun içinde sol tarafta bulunan Kahraman Avatarına tıklamanız gereklidir. Kahramanınızın görünüşünü değiştirmek için ''Kahraman Düzenleyicisi'' sekmesine tıklamalısınız. Kahramanın şeklini değiştirebileceğiniz birkaç seçenecek olacaktır. Bunlar:

  • Kafa Şekli
  • Saç ve Sakal Rengi
  • Saç Şekli
  • Kulaklar
  • Kaşlar
  • Gözler
  • Burun
  • Ağız
  • Sakal Şekli
hero appearance

Yeşil küçük oklara tıklayarak herbiri için farklı özellikler seçebilirsiniz. Kahramanın kafa şeklini seçebilir, saçının modelini ve rengini değiştirebilir, farklı şekiller deneyebilirsiniz.

Ekranın sol köşesinde kahramanının kafası yer alır. Böylece yaptığınız düzenlemeleri buradan görebilir, beğenmezseniz tekrar tekrar şeklini değiştirebilirsiniz. Kahramanın görünüşünü beğendiğiniz anda ''Kaydet'' butonuna tıklayarak oluşturmuş olduğunuz kahramanın görüntüsünü kaydedebilirsiniz.

Eğer kahramanın görüntüsünü değiştirmek istiyorsanız ama değiştirmek için isteksizseniz yapmanız gereken ''Tesadüfen Seç'' butonunu tıklamak. Butona her tıklayışınızda sistem otomatik olarak kahramanın görünüşünü değiştirecektir. Sistemin sizi tatmin eden bir görünüş oluşturduğunu düşündüğünüzde tekrar ''Kaydet'' butona tıklayarak görünüşü kaydedebilirsiniz.

hero appearance

Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır