Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Saldırı aldığımda birliğim nasılyardımcı olabilir?

Diğer oyuncular tarafından saldırıya maruz kaldığınızda birliğinizin üyelerinin size yardımı büyük olabilir. Ancak, birlik üyelerinizin birlik profilinizden sizin hesabınızı sürekli kontrol etmeleri ya da sürekli saldırı altında olduğunuz konusunda bilgilendirmeniz gerekir. Ya diğer birlik üyelerine doğrudan mesaj yazarak ya da birlik liderlerine yardım istediğinizi yazarak bütün birliğe mesaj göndermelerini sağlayabilirsiniz. Yardım isteyebilmek için birlik forumunu da kulanabilirsiniz (bunun için ise birlik forumunuzun olması gereklidir.)

Köyünüze ilk önce destek ve kaynak yardımı göndermeleri gerektiğini bilirler. Çünkü köyünüze gelecek olan destek askerlerinin beslenmeleri için tahıl gereklidir, bu tahılı karşılayabilmek için bir miktar da tahıl yollanır bu durumda sizin tahıl ambarı seviyenizi biraz daha yükseltmeniz gerekebilir. Destek askerler köyde iken duvar seviyenizi de yükseltirseniz daha iyi bir koruma sağlayacak şeklinde düşünülmesi iyi bir fikirdir.


Köyünüze gelen saldırılar bittiğinde askeri üs sünüzden destek askerlerini geri gönderebilirsiniz.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır