Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

G - Nasıl altın kazanabilirim?

Arkadaşlarınızı oynamak için oyuna davet ederek altın kazanabilirsiniz. Burada nasıl ve ne şekilde yapabileceğiniz açıklanmıştır.

Ne kazanabilirim?

Davet ettiğiniz her kişi için 2. köyleri  kurulduktan sonra hesabınıza oyundaki altın avantajlarından faydalanabilmeniz için  50 altın  aktarılacaktır, hesabınızı silerseniz veya server sona ererse bu transfer olmayacaktır. Nasıl yapabilirim? Altın kazanma sayfanıza gözatmalısınız, bunu Travian plus a girerek kendi altın kazanma sayfanızda bulabilrisiniz. Eğer girdiyseniz sayfa sağda aşağıdaki gibi görünecektir. 

playerhireplayer1.png

Sonra kopyalayıp davet linkini arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Ayrıca diğer bir seçenek te e-posta ile davet etmek istiyorum diyerek yeşil butona basıp Travian sayfasından doğrudan gönderebilirsiniz. Aşağıdaki gibi görünecektir:
playerhireplayer2.png

Kişisel bir mesaj eklemek isterseniz mesaj ekleyerek e-postanızı gönderebilirsiniz. Sizin verdiğiniz linkten kayıt olduklarında altın kazanma sayfasında aşağıdaki gibi görünecektir:

<playerhireplayer3.png

Sınırsız sayıda kişiye yukarıda anlatıldığı gibi davet gönderebilir ve altın kazanabilirsiniz.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır