Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Binalar - Merkez Binası

Main Building

Önkoşullar: Minimum Travian Versiyonu: 2.5

Merkez binasında köyünüzün inşaat ustaları yaşar. Bu binanın seviyesi ne kadar yüksekse ustalar inşaatları o kadar çabuk tamamlar. Merkez binasına tıkladığınız zaman mevcut seviyedeki ve bir sonraki seviyedeki aktuel inşaat süresini yüzde bazında görebilirsiniz.

MB yıkılsa veya seviyesi artsa da inşaası süren binaların tamamlanma süresi değişmez. Bu kural diğer binaların yıkılması durumunda da geçerlidir. İnşaatı devam eden bina yıkılsa da inşaat durmaz. Bu kurala tek istisna köyün başkent olması durumudur.

Yıkım

Eğer bir binaya artık ihtiyacınız kalmadıysa veya köyünüzde boş yer açmak için istediğiniz binayı yıkmak istiyorsanız ustalarınıza binayı yıkma emri verebilirsiniz. Bunu yapabilmeniz için merkez binanız en az seviye 10 olmalıdır. Ayrıca yapılar bir anda yıkıma uğramayacağı için her yıkım emrinde tek bir seviye düşürebiliyorsunuz. Yani binayı tamamen yıkmak için seviye düştükçe tekrar merkez binanızdan yıkım emri vermelisiniz. Merkez Bina seviyesi yeterli olan bir köyü örnek vermemiz gerekir ise Binayı Yık: alanından yıkmak istediğiz binayı seçmeniz için bir liste bulunmaktadır ve o listeden yıkmak istediğiniz binayı seçerek yıkım emri verebilirsiniz.

Bu binanın geliştirme bilgilerini ( inşaat masrafları, kazanılan kültür puanları ) burdan öğrenebilirsiniz.
Tüm inşaat süreleri için buraya tıklayın:Link.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır