Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Oyun hakkında soruları kime sorabilirim?

Eğer oyunun işleyişi hakkındaki bilgileri buradan bulamıyorsanız; oyun içi destek ekibimiz sizin için bulunmaz kaftandır. Oyun içi destek ekibimiz, sorularınızın cevapları için size yardım etmeye gönüllü olmuş deneyimli oyunculardan oluşur.

 Onlarla iletişim kurmak için oyun içinden mesaj kısmının alıcısına “Support” yazmanız yeterlidir. Böylelikle mesajınız onlara otomatik olarak iletilecektir.

 Destek ekibine yazılan mesajları Supportlarımız henüz okumasa bile sistem otomatik olarak cevaplamaktadır. Bu süreçte Supportlarımız mesajınızı cevaplayana kadar sabırlı olun. 24 saat içinde cevap alacağınızdan emin olabilirsiniz.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır