Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Nasıl başka bir hesabın temsilcisi olabilirim?

Bir başkasının temsilcisi olabilmeniz için "Nasıl temsilci ekleyebilirim?" bölümünde anlatıldığı gibi sizi kendi temsilcisi olarak eklemeleri gerekir. Bunu yaptıklarında, ayarlarınızın "Temsilci" sekmesinde hangi hesap için temsilci olduğunuzu görebilirsiniz.Ayrıca temsilcisi olduğunuz hesap için bir temsilci olarak hangi haklara sahip olduğunuz size söylenir ve del.png  basarak temsilciliği iptal edebilirsiniz. Aynı anda sadece iki oyuncu için temsilcisi olabileceğinizi unutmayın.

Başka bir hesaba temsilci olarak eklendiğinizde, o hesaba giriş yapabilmek için kendi hesabınızdan çıkış yapmalısınız.Ardından temsilcisi olduğunuz kullanıcının adını ve kendi şifrenizi yazarak hesaba giriş yapabilirsiniz.Böylelikle hesap şifrelerini sizinle paylaşmalarına gerek kalmadan -ki zaten paylaşmamaları gerekir- hesaplarına erişim sağlayabileceksiniz.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır