Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Nasıl başka bir hesabın temsilcisi olabilirim?

Başka bir oyuncunun temsilcisi olabilmek için bu oyuncu sizi "Nasıl temsilci ekleyebilirim?" bölümünde açıkladığımız şekilde eklemesi gerekiyor. Temsilci olarak eklendiğinizi Profıl -> Hesap bölümünden görebilirsiniz. Temsilci olarak yetkilerinizi de burdan görebilirsiniz ve temsilciliği iptal etmek için X'e tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda sadece iki temsilciniz olabilir ve iki hesaba temsilcilik yapabilirsiniz.

Temsilci olarak bir hesaba giriş yapabilmeniz için önce kendi hesabinizdan cıkış yapmalısınız. Sonra temsilcilik yaptığınız kişinin oyuncu ismini ve kendi sifrenizi login sayfasından kullanarak temsilci girişi yapabilirsiniz. Bu şekilde onun sifresini kullanmış gibi hesaba giriş yapmiş olursunuz.( Bu işlemin calışması için temsilciniz ile aynı sifreyi kullanmamanız gerekiyor! )


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır