Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Binalar - Büyük Hammadde Deposu

Büyük Hammadde Deposu

Önkoşullar: Merkez Binası Seviye 10, Merkez Binası Seviye 0, aynı köyde birçok kez inşa edilebilir, Minimum Travian Versiyonu: 2.5

Hammadde Deposunda odun, tuğla ve demir saklanır. Büyük Hammadde Deposu size Hammadde Deposuna oranla daha fazla hammaddeyi kuru ve güvende tutma olanağı sağlar.

Bir adet Büyük Hammadde Deposu seviye 20 yapıldıktan sonra, daha fazla Büyük Hammadde Deposu kurulabilir.

Bu bina sadece Natar köylerinde veya özel Natar Tılsımları ile kurulabilir.

Dünya harikası bulunan Natar köylerinde bu bına yarı sürede geliştirilir. Özel Büyük Tahıl Ambarı/Büyük Hammadde Deposu Tılsımları bulunan köylerde normal sürede geliştirilir.

Not 1: Büyük Hammadde Deposu 3 kat fazla kapasitededir. 20. seviyede 240.000 kapasiteye sahip olur.

Not 2: Tılsım sayesinde alındıktan sonra bu yapıyı birden fazla alana kurmak istediğinizde ilk kurduğunuz Büyük Hammadde Deposu'nu 20 yapmanıza gerek kalmadan aynı anda birkaç tanesini birden kurmaya başlayabilirsiniz.

Not 3: Önceki versiyonlarda bu yapı sadece Natarlar'ın köyleri alındıktan sonra o köylerde kurulabiliyor iken şu anki versiyonlarımızda Dünya Harikası zamanı gelmeden önce de sunucularımızda beliren Natarlar'ın tılsım köylerini alarak da kurulmaya başlanabiliyor. Bildiğiniz üzere tılsım köyleri farklı işlevlere sahip tüm hesap veya sadece köylere etki eden etki alanlarına sahipler. Bunlardan Büyük Depo İnşaası adını alan tılsımlar alındığı taktirde bu yapıyı inşaa edebilirsiniz.

Bu binanın geliştirme bilgilerini ( inşaat masrafları, kazanılan kültür puanları, kapasite vs. ) burdan öğrenebilirsiniz.
Tüm inşaat süreleri için buraya tıklayın:Link.


Translation missing: Hasyourquestionbeenanswered

Evet   Normal   Hayır

Translation missing: Wastheanswereasyunderstandable

Evet   Normal   Hayır

Translation missing: Wasthetranslationrightandunderstandable

Evet   Normal   Hayır