Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Nasıl temsilci ekleyebilirim?

Bakıcının rolü, hesabınıza giriş yaparken sizin için bakma ve ortaya çıkmış olabilecek sorunlara cevap verme imkânı bulunmaz.Hesabınızdaki bir çok şeyi değiştirebilirler.Bu nedenle yalnızca kesinlikle güvendiğiniz kişileri temsilciniz olarak seçmelisiniz.Lütfen bir temsilcinin siz giriş yapmayı bıraktıktan sonra da kalıcı olarak giriş yapmaya devam edebileceğini düşünmeyin.Bunu bir hesap devretme yöntemi olarak kullanamazsınız.

Temsilci, hesap sahibinin hesabına 21 gün boyunca giriş yapmaması halinde erişimini kaybedecektir.

Ayarlarınızın ''Temsilci'' sekmesinden hesabınız için bir temsilci ekleyebilirsiniz.

Aynı anda en fazla 2 tane temsilciye sahip olabilirsiniz.Ayrıca temsilcilerin yetkilerini bazı şeyleri yapmalarına izin verip bazılarına izin vermeyerek onları yetkilendirebileceğinizi unutmayın.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır