Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Natarlar

Natarlar

NatarOyuncular Natar köylerinde NPC ve benzer ayrıcalıkları kullanamazlar.
İnşa zamanı Natar köylerinde normal köylerdekinin yarısı kadardır.


Natarların hikayesi


Bir zamanlar, romalıların travianı işgal etmesinden çok önce şimdi özgür olan galyalılar ve cermenler natarlar tarafından esir edilmişti. Natarlar, eğer yaşlı insanlar ve hemşireler hikayelerini anlatmaya devam etmeseler çok uzun süre önce unutulmuş olacak çok tuhaf bir kabileydi. Natarlar bir zamanlar tüm Traviana hükmediyorlardı ve  sahip oldukları tüm güç ve vahşeti hiçbir zaman üstün olamayacak temel güçler hakkındaki bilgileri kuşatmak için kullandılar. Sadece çok azı bu kabile hakkında bilgiye sahipti; sadece bir tanığın raporu o zamanlardan bugüne ulaştı. Bu rapor bir "Altın Şehir" olarak tanımlanan ve  şehir merkezinde bulunan görkemli bir tapınak olduğu ve her kim bu raporu okursa güçlü ve muhteşem bir Dünya Harikası binası kurabileceği hakkında bilgi verir.  Ayrıca bir tanesi  orada bu tapınakların uyanık hale geçeceği gizli ve sır dolu yerlerin varolduğunu söyler. Natarların bilgi ve bilgeliğinin travianı esir etmek için tekrar bulunabileceği yerlerdir bunlar.

Natarların planı

Natarların kendine ait bir planları vardır ve diğer özgür kabileleri bir dünya harikası inşa ederek esir etmek istiyorlar. Ama her kim onların yerine bir dünya harikası dikerse o kişi barış ve ahenk içinde  travianın en son birleştiriciliği amacına ulaşacaktır. Son olarak travianın özgür insanları bu cesur ve görkemli tapusunu doldurmaya yetip yetmeyeceklerini göreceklerdir.
Geleceğin hikayeleri yiğit birlikler hakkında mı olacak yoksa çirkin natarlar mı?Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır