Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Çeşitli sorular

Düşman tuzaklarına yakalanmış askerlerim nasıl serbest kalır?

Esir alan köye karşı normal saldırı kullanın. Yeteri kadar asker gönderin kalan tuzaklar dolacak ve böylelikle askerleriniz serbest kalacaktır.

Bir saldırıyı iptal edebilir miyim?
Evet ama gönderildikten sonra 90 sn içinde iptal edebilirsiniz.

Silah / zırh dökümhanelerinin kazanç yüzdesi nedir?
Seviye başına yaklaşık %1,5 tur.

Merkez değiştirirsem ne olur?
Eğer merkez değiştirirseniz, önceki 10 üzerinde olan tüm üretim alanlarını kaybedeceksiniz ve taşçı imha olacaktır. Ayrıca Travian2.5 (klasik server) için hazine de imha edilecektir. Ayrıca büyük kışla ve büyük ahır gibi binalar da yıkılacaktır. Değişimden sonra seviyelerin geri alınmasının bir yolu yoktur dikkat ediniz.

Binalarımı yıkabilir miyim?
Evet. Merkez bina içinde görebilirsiniz.

Başka bir sığınak nasıl inşaa edebilirim?
İlk sığınak seviyeniz 10 olduktan sonra yeni sığınaklar kurabilirsiniz.

Tahıl tüketimi nasıl çalışır?
1. Her zaman yabancı savunma askeri tahılsızlıktan etkilenir. Sonra sırasıyla kendine ait diğer köylerden askerler ve sonra aynı köyün askerleri tahılsızlıktan etkilenir.
2. Bakım masrafı en yüksek olan asker açlıktan ilk etkilenecek askerdir.
3. Temelde kahramanlar, senatörler ve lejyonerler arasında bir fark yoktur. Ancak, yabancı kahramanlar, senatörler, kabile reisi ve reis kendi sıradan askerlerinizden bile daha önce açlıktan etkilenir aklınızda bulundurunuz.


 


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır